7 ДНІВ-УКРАЇНА » Світоліна вдруге в своїй кар’єрі вийшла до чвертьфіналу Australian Open

Eлінa Світoлінa

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу в матчі четвертого кола Australian Open — Відкритого чемпіонату Австралії, що триває в Мельбурні.

Про це повідомляє Укрінформ.

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна здобула перемогу над американкою Медісон Кіз в матчі четвертого кола Australian Open — першого в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam — Відкритого чемпіонату Австралії, який проходить в Мельбурні (загальний призовий фонд — $44,5 млн).

Зустріч, яка тривала 1 годину 35 хвилин, завершилася з рахунком 6:2, 1:6, 6:1 на користь 24-річної харків’янки, повідомляє Укрінформ.

У матчі за вихід до 1/2 фіналу посіяна під 6-м номером Світоліна зіграє з японкою Наомі Осакою (4-й номер «посіву»), яка у свою чергу здобула вольову перемогу над Анастасією Севастовою з Латвії (13) 4:6, 6:3, 6:4.

Для Світоліної це сьомий Мельбурн в кар’єрі. Еліна вдруге поспіль вийшла до чвертьфіналу Australian Open.

Відкритий чемпіонат Австралії завершиться 27 січня.

Новости

Мітки: «7 Днів-Україна», 7 днів, Відкритий чемпіонат Австралії, Еліна Світоліна, теніс