7 ДНІВ-УКРАЇНА » Відбір на Євро-2020: збірна України феєрично перемога чинного чемпіона Європи (Відео)

Футбoлісти збірнoї Укрaїни радіють перемозі над збірною Португалії і достроковому виходу у фінальну стадію Євро-2020. Фото — Твіттер Андрія Шевченка

Збірна України, виборовши перше місце у своїй підгрупі, достроково вийшла у фінальну стадію Чемпіонату Європи-2020 з футболу. Такий результат наші футболісти здобули, перемігши 14 жовтня в Києві чинних чемпіонів Європи — збірну Португалії.

Матч був не з легких для обох команд — українські футболісти грали проти іменитого суперника, натомість португальці в гостях відчували тотальний пресинг трибун — на НСК «Олімпійський» було близького 70-ти тисяч українських вболівальників і менше 200 португальських.

Хоч португальці почали гру в своїй манері вже з перших хвилин, та перший тайм закінчувався програшем команди Роналду з рахуунком 2:0. На шостій хвилині у ворота збірної португалії забив Роман Яремчук, на 27-ій — Андрій Ярмоленко.

Другий тайм виявився ще драматичнішим: збірна України залишилась вдесятьох після того, як суддя вирішив, що рикошетний м’яч влучив у руку Степаненка не випадково. Степаненко отримав за це від судді другу жовтну картку і покинув поле, а збірна Португалії отримала можливість пробити пенальті. Кріштіану Роналду шанс для португальців не зіпсував.

Упродовж 20-ти хвилин доограючи матч вдесятьох, українці так і не дали збірній Португалії забити ще раз. Матч завершився феєричною пермогою збірної України з рахунком 2:1.

На шляху до фінальних матчів Євро-2020 збірну України чекає ще матч на виїзді зі збірною Сербії, але турнірного значення для наших футболістів він вже не має. Збірна України з 19-тьма очками достроково виходить у фінальну частину Євро з першого місця у групі «В».

І в Сербії, і в Португалії на шляху відбору на Євро ще по дві гри.

Огляд феєричного матчу, у якому українські футболісти перемогли чинних чемпіонів Європи — увідео Каналы Футбол 1/ Футбол 2

Новости

Мітки: «7 Днів-Україна», 7 днів, Євро-2020, збірна Португалії з футболу, збірна України, збірна України з футболу, футбол, чемпіонат Європи